hakkimizda-banner

1976 yılında Unkapanında kurulan firmamız uluslararası niteliğe sahip Armonna markası ile Çekmeköyde hizmet vermektedir. Müşterilerinden gelen yoğun talep üzerine tecrübesini müşteri istek ve beklentileriyle bütünleştirerek butik hizmet anlayışını ALO PERDE HATTI ile hayata geçirdi.
Armonna Fabrics markasıyla bugün ithal kumaş, yerli döşemelik ve perdelik kumaşları, en trend renkleri ve modelleri kapsayan duvar kağıtları olmak üzere birçok çeşitten oluşan ürün yelpazesini mağazalarında sergiliyor.
İthal ettiği kumaşlar ve stoğunu tuttuğu yerli kumaş ve koltuklarıyla müşterilerine özel hizmet verdiği gibi tüm dikiş işlemlerini de kendi atölyesinde başarı ile gerçekleştiriyor.
Alanında başarılı Avrupalı tasarımcıların oluşturduğu 8.000.000 metre stoğa sahip özel koleksiyonları Armonna Fabrics mağazalarında bulabilirsiniz.
Mimarlarımız uluslararası fuarlardan, dünya trendlerini, renkleri takip ederek son moda tasarım ve dizaynlardan kendinizi Mutlu ve Huzurlu hissedeceğiniz ortamların oluşmasında destek vermekten mutluluk duyarlar.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Yaratıcılıkta sınır tanımayarak çeşitlilik yaratmak
  • Değişik beğeniye sahip müşterilerimizin istek ve beklentilerine cevap verecek ürün yelpazesine sahip olmak.
  • Siparişleri zamanında teslim etmek.
  • Haklı müşteri isteklerini göz önüne almak, yaptığımız ve yapacağımız her işe müşteri gözü ile bakmak, müşterimizin danışmanı olmak ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak.
  • Yaptığımız her işte ahlaki ilkeleri göz önüne almak, işimizi gereği gibi yapmak.
  • Doğruluk, çalışkanlık ve dürüstlükten hiçbir ödün vermeden her zaman sözlerimizin arkasında durmak ve her zaman kendi menfaatimizden önce müşterilerimizin menfaatini göz önünde tutmak.

MİSYONUMUZ

Değişik beğenilere sahip müşteri istek ve beklentilerine cevap verecek ürün yelpazesiyle  tüm müşterilerimizin beğenisini kazanarak memnuniyetlerini oluşturmaktır.

VİZYONUMUZ

Ev dekorasyonu, döşeme ve perde sektöründe özellikleriyle tercih edilen lider kuruluşlardan biri olmaktır.